Salón piva v Bratislave – Apríl 2018

salon-piva-bratislava

Salón piva sa uskutoční  dňoch 18 – 20 apríla 2018 v Bratislavskej Starej tržnici na Námestí SNP – jedná sa o jedinečný ochutnávkový Craft Beer Festival. Tradične sa môžete tešiť na fantastickú atmosféru, množstvo pivovarov (80 v roku 2017) a ich pív (cca 400 druhov v roku 2017), degustáciou zo sklenených degustačných pohárov a rozhovormi s ich tvorcami, prípadne distribútormi.

Ako sa stalo už dobrým zvykom, každý pivovar bude mať na salóne Piva minimálne jednu premiéru svojho nového piva. Na poslednom Salóne Piva v roku 2017 bolo spolu vyše 100 druhov takýchto pív.

Vstupenky

Cena 1-dňovej vstupenky na mieste je 5€. V cene vstupenky je sklený degustačný pohár. Vstupenky sú dostupné aj v predpredaji v sieti Ticketportal. 2-dňové a 3-dňové vstupenky sú dostupné iba v predpredaji! Majitelia zakúpených vstupeniek cez Ticketportal majú vstup cez VIP bránu, tzn. menšie rady a viacej času na pivko :).

Počas Salónu Piva bude na námestí pred Starou tržnicou Street Food Park, ktorý je známy chutným pouličným jedlom a dobrou atmosférou.

Viac informácií na FB stránke, alebo na www.salonpiva.beer

Na Salóne Piva platí prísny zákaz podávania alkoholu osobám mladším ako 18 rokov a zákaz podávania alkoholu tehotným ženám!

You can leave a response, or trackback from your own site.