Pochod za Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú v Bratislave

Predpokladám, že ani Vám sa nevyhli udalosti, ktoré otriasli Slovenskom v posledných dňoch. Smrť dvoch mladých ľudí Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Po týchto udalostiach sa ľudia opäť mobilizujú a v piatok na celom Slovensku výjdu do ulíc. V piatok o 17:00 sa takmer 30 000 ľudí (čísla môžu byť oveľa vyššie) stretne na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave odkiaľ budú ďalej pokračovať na námestie Slobody, kde vystúpia rečníci. Pochod organizujú študenti z Protikorupčného pochodu. Názov tejto akcie je: Nechceme späť 90-te! Pevne verím, že podporíte aj vy túto akciu a zúčastníte sa!

Pamiatku Jána a Martiny si uctíme aj v nedeľu o 17:00 na Hlavnom námestí koncertom.

Jeden komentár k článku “Pochod za Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú v Bratislave