Bratislavský projekt Premiére – bývanie, ktoré má budúcnosť

Slušné bývanie, dostatok parkovacích plôch a zelene – to sú tri azda najpálčivejšie problémy, s ktorými sa borí hlavné mesto Slovenska. Zdá sa ale, že svitá na lepšie časy. Svojim dielom totiž k riešeniu situácie v Bratislave prispieva projekt Premiére, ktorý poskytuje bývanie v štandardoch 21. storočia.

Ste single, bezdetný pár či rodina s malými, prípadne odrastenejšími deťmi, a hľadáte ubytovanie v Bratislave, ktoré by bolo na úrovni? Premiére, nové byty v Bratislave, vám môžu vyjsť v ústrety vo viacerých smeroch.

Nová šanca na Šancovej

Svoju pozornosť by ste mali zamerať do Starého mesta, konkrétne na Šancovu ulicu. Kedysi tu stála obranná línia Prešporku, dnes tu, okrem iného, nájdete výbornú možnosť bývania. Okolie lokality ponúka obchody, školy, škôlky, pošty aj dostatok miest na oddych. Tieto možnosti sú pritom dostupné nie viac ako 15 minút pešou chôdzou. V prípade nutnosti je možné využiť aj MHD, ktorá stojí hneď na niekoľkých zastávkach v okolí.

bratislavsky-projekt-premiere

Bývanie, ktoré neprehliadnete

Vizuálne príťažlivý komplex Premiére vám iste udrie do očí, 23 podlaží sa nedá v bratislavskom Starom meste len tak prehliadnuť. Nájdete tu kancelárske priestory, byty, apartmány a štúdiá, od jednoizbových až po štvorizbové s veľkorysou výmerou viac ako 120m2. K tomu vlastný balkón, terasa alebo lodžia a perfektné výhľady. Takéto byty na predaj Bratislava naozaj neponúka často.

Premiére Bratislava

Štandard alebo niečo naviac?

Moderné bývanie by nemalo ponúkať len strechu nad hlavou, hoci tá je mimoriadne dôležitá. Doplnkové momenty k dispozícii víta každý majiteľ či nájomca bytu a Premiére ich ponúka hneď niekoľko. Hovoríme o zelenej terase na 6. podlaží a najmä o parkovacích priestoroch pod komplexom. Na troch podzemných podlažiach zaparkuje celá automobilová flotila, vrátane elektromobilov, pre ktoré sú tu pripravené dokonca nabíjacie stanice. Vedeli by ste si svoju budúcnosť predstaviť v spojení s komplexom Premiére?