Slovenskí hokejisti sa vrátili domov

Hokejisti

Slovenskí hokejisti sa po vynikajúcom výkone krátko pred druhou popoludní vrátili. Na bratislavskom letisku pristál letecký špeciál o 13.53 h, na letisku čakalo na mužstvo asi 300 fanúšikov. Po pristáti prešlo lietadlo cez vodnú bránu, ktorú symbolicky vytvorili prúdom vody dve hasičské vozidlá. Pre prílet hokejového tímu sa popoludní v centre Bratislavy realizovali dopravné obmedzenia, električková doprava na Obchodnej ulici a Námestí SNP sa zhruba od 15:00 odklonila cez Špitálsku a Jesenského. Výprava sa následne presunla autobusom po trase Avion Shoppingpark, Vajnorská, Trnavská, Pribinova (Eurovea) a Einsteinova ulica (Aupark) až na Námestie SNP v Bratislave. Tam zverenci úspešného českého trénera Vladimíra Vůjtka pobudli so svojimi priaznivcami približne hodinu.

i7228 hokej Slovenskí hokejisti sa vrátili domov

i7229 hokej 2012 Slovenskí hokejisti sa vrátili domov

i7230 hokej striebro Slovenskí hokejisti sa vrátili domov

i7231 hokejisti Slovenskí hokejisti sa vrátili domov

i7232 striebro Slovenskí hokejisti sa vrátili domov

You can leave a response, or trackback from your own site.