Nový hotel v Bratislave – Hotel Viktor***

Hotel Viktor

Hotel Viktor, ktorý bol otvorený len v roku 2011 je nový moderný hotel situovaný v mestskej časti Petržalka. Pre svojich návštevníkov ponúka 5 druhov izieb v štandarde troch hviezdičiek. Ubytovanie je možné v štýlových dvojlôžkových izbách s pohodlnou manželskou posteľou, ale i dvomi samostatnými lôžkami. Ďalej ponúka apartmány so štyrmi lôžkami, tak isto ako rodinný apartmán s dvomi samostatnými lôžkami a jednou manželskou posteľou. Hotel Viktor disponuje taktiež bezbariérovou izbou, ktorá vo väčšine hotelov chýba. V každej izbe nájdeme LCD televízor (45 programov, vrátane zahraničného spravodajstva), wi-fi, ako aj pevné pripojenie, telefón, pracovný stôl a trezor. Všetky izby sú čisté a priestorné v špičkovom stave. Kúpeľňa je zariadená kvalitnými prístrojmi (fén, ohrievač vzduchu, moderný sprchovací kút), v ktorej nájdete vždy nové čisté uteráky bez známky opotrebovania. V letných mesiacoch s radosťou využijete klimatizáciu.
Hotel Viktor izba Nový hotel v Bratislave – Hotel Viktor***

Hotel Viktor kupelna Nový hotel v Bratislave – Hotel Viktor***

Hotel Viktor postel Nový hotel v Bratislave – Hotel Viktor***

Po vstupe do hotela Vás obslúži kompetentný a príjemný personál. Po registrácii získate čipovú kartu, ktorá Vám bude slúžiť pre prístup do izby a ktorú využijete aj pri parkovaní, či platení v reštaurácii. Veľmi príjemná reštaurácia, až so 70 miestami na sedenie, ponúka širokú škálu jedál. Úžasné raňajky formou švédskych stolov za rozumnú cenu 5 EUR. Večerné jedlo sa vyberá z ponuky v daný deň za cenu 7 EUR.
Hotel Viktor restauracia Nový hotel v Bratislave – Hotel Viktor***

Hotel Viktor restauracia1 Nový hotel v Bratislave – Hotel Viktor***

V celom hoteli môžete bezplatne využiť wi-fi pripojenie na internet.

S parkovaním nebudete mať žiadny problém, keďže v hoteli sa nachádza rozsiahla garáž (ktorá je strážená pomocou kamerového systému). Ďalšie parkovacie miesta sú k dispozícii pred budovou hotela. Hotel Viktor dokonca poskytuje prenájom limuzín a 9 miestneho vozidla so šoférom.
Hotel Viktor1 Nový hotel v Bratislave – Hotel Viktor***
Iba 4 minúty chôdze od hotela sa nachádza autobusová zastávka. Po 2 km sa dostanete na nábrežie Dunaja, pri ktorom sa nachádza Petržalská hrádza, ktorá je zjazdná korčuľami, na bicykli i pešo. Vo vzdialenosti 4 km od hotela sa rozprestiera Veľký Draždiak, ideálne prírodné rekreačné kúpalisko, ktoré je príjemným miestom na prechádzku a to aj v zimnom období. V blízkosti (2 km) sa nachádza obchodno-zábavné centrum Aupark, v ktorom nájdete nielen obchody, ale i kiná, bowling, fitness centrum a detský kútik.

Svoj apartmán si môžete vopred bezproblémovo zaistiť cez rýchlu online rezerváciu.

Kontakt:
Adresa
Hotel Viktor***
Kremnická 26
851 01 Bratislava
www.hotelviktor.sk
Recepcia:
telefón: +421 2 63 45 20 84 +421 2 63 45 20 85
fax: +421 2 63 45 20 86
e-mail: recepcia@hotelviktor.sk

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Spam protection by WP Captcha-Free

Online filmy zadarmo Mp3 na stiahnutie