Hotel Galéria Spirit – Hotel v galérií, galéria v Hoteli

hotel gallery1

Hotel Galéria Spirit, alebo Motýlí dom v Bratislave Vám ponúka nielen oddych v príjemnom prostredí, ale aj umelecký zážitok. Ak túžite po niečom netradičnom, ak už nechcete byť ubytovaný v obyčajných a povedzme si pravdu tuctových hoteloch, máme pre Vás riešenie.

Moderný, extravagantný, luxusný, plný umenia a farieb, taký zdravý a pohodlný hotel v širšom centre Bratislavy. Práve to je Hotel Galéria Spirit.

Hotel je orientovaný na umenie a pestovanie zdravia a krásy. Je zaradený v zozname najmodernejších stavieb sveta, na 45. mieste.

Pre hostí ponúka komfortné a atraktívne ubytovanie vo farebných, štýlovo zariadených 1,2,3,4 –lôžkových izbách. Na svoje si prídu aj náročnejší v luxusnom štvorlôžkovom mezonetovom apartmáne s tromi terasami. Každá izba je vybavená TV so satelitným príjmom, toaletou a kúpeľňou s vaňou. K dispozícií je tiež bezplatné Wifi pripojenie na internet. A pre všetkých hostí, ktorí hľadajú uvoľnenie a relax dobre poslúži meditačná pyramída s možnosťou skupinového ubytovania. Kapacita hotelu je 47 lôžok.

hotel gallery2 Hotel Galéria Spirit   Hotel v galérií, galéria v Hoteli

Izby Vás očaria nielen netypickou architektúrou, nápadným rozprávkovým vzhľadom, ale aj avantgardným architektonickým riešením. Súčasťou každej izby sú umelecké diela, obrazy, pri ktorých si môžete na vlastnej koži vyskúšať a zažiť pozitívne pôsobenie moderných abstraktných diel.

hotel gallery3 Hotel Galéria Spirit   Hotel v galérií, galéria v Hoteli

Predajná Galéria obrazov

Súčasťou hotela je aj predajná galéria obrazov a dverí, kde sa pravidelne konajú predajné výstavy. Zároveň ponúka aj priestory pre Vašu realizáciu. Máte možnosť inšpirovať sa obrazmi súčasných maliarov a namaľovať si vlastný obraz.

Výtvarná kaviareň

Spája výtvarné umenie, pestovanie krásy a zdravia do jedného celku.

Táto kaviareň svojim hosťom neponúka len príjemné posedenie a dobrú atmosféru, ale aj možnosť vidieť výstavu obrazov od autora motýlieho domu a tiež možnosť skúsiť namaľovať svoje vlastné umelecké dielo.

hotel gallery7 Hotel Galéria Spirit   Hotel v galérií, galéria v Hoteli

hotel gallery5 Hotel Galéria Spirit   Hotel v galérií, galéria v Hoteli

Hotel Galéria Spirit ponúka okrem ubytovania, galérie a kaviarne aj špeciálnu odbornú kondičnú poradňu, ktorá funguje na základe klasickej a alternatívnej medicíny zameranej na rozvinutie telesnej krásy a kondície, kde máte široký výber 100 najdôležitejších produktov pre krásu a zdravie za najnižšie ceny s bonusom pre hostí.

hotel gallery4 Hotel Galéria Spirit   Hotel v galérií, galéria v Hoteli

Jedinečnosť Hotela Galéria Spirit spočíva v poskytovaní komplexných služieb, v priateľskej, pohodovej a rodinnej atmosfére hotela, kde si môžete vychutnať nielen okúzľujúco farebné umelecké diela, ale  aj nadobudnúť novú silu a pozitívnu energiu.

hotel gallery6 Hotel Galéria Spirit   Hotel v galérií, galéria v Hoteli

ADRESA:

HOTEL GALÉRIA SPIRIT Vančurova 1, 831 01 Bratislava

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Spam protection by WP Captcha-Free

Online filmy zadarmo Mp3 na stiahnutie