BEH SI TY

Beh.si.ty.baba.kamzik.2014.titulka

Jubilejný 15. ročník horského behu Cross Country Baba – Kamzík sa uskutoční 27. apríla 2014.

Horský beh Cross Country Baba – Kamzík získal už niekoľkokrát ocenenie Bežecký diamant roka.   Jubilejný 15.ročník bude úvodným horským krosom sezóny v rámci série Malokarpatský pohár horských behov. Podujatie má oficiálny štatút majstrovstiev Slovenska v lesnom behu na hlavnej trati 26,5 km, ktorá je zároveň zaradená do česko – slovenskej série behov SALOMON TRAIL RUNNING CUP 2014.

Beh.si .ty .baba .kamzik.2014 1 BEH SI TY

Horský beh Baba Kamzík má svoju špecifickú atmosféru, ktorá  každoročne priláka množstvo nadšených športovcov.

Bežci majú na výber z troch tratí: 16, 26,5 a 53 km. Prví sa na trať vydajú ultramaratónci, ktorí vyštartujú z Kamzíka o 7:30 hod. Bežia najskôr na Pezinskú Babu, kde ich povzbudí skupina bežcov pripravujúcich sa na 26,5 km trať. Z Pezinskej Baby je štart na 26,5 km trať naplánovaný na 10:15 hod. Spoločným cieľom pre všetky tri trate je bratislavský Kamzík. Povrch trate je lesný terén, miestami skalnatý chodník a bežcov čaká viac krát aj prechod cez potok.

behsity BEH SI TY

Pretekári sa behu zúčastňujú predovšetkým kvôli dobrému pocitu zo zdolania náročnej trate. Každý účastník však dostane malý darček od partnerov behu Fa a DHL. V cieli je každý ocenený pamätnou medailou a pre všetkých je zabezpečené aj výdatné občerstvenie. Pre troch najlepších v každej z 28 kategórií sú pripravené hodnotné vecné ceny, ktoré venuje generálny partner behu značka Salomon a ďalší partneri behu.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Spam protection by WP Captcha-Free

Online filmy zadarmo Mp3 na stiahnutie