Knižný veľtrh Bibliotéka 2013

biblioteka

Pre tých, ktorí majú radi knihy, radi knihy kupujú za výhodné ceny a chcú zažiť vyše 150 vydavateľov zo Slovenska, Česka, Maďarska, Nemecka, Poľska, Rumunska, Ruska, Srbska, Španielska alebo Talianska je tu 21. ročník medzinárodného knižného veľtrhu Bibliotéka. Od 14. do 17.11.2013 nájdete v bratislavskej Inchebe. Knižný veľtrh bude súbežne doplnení aj 18. ročníkom výstavy vzdelávania a didaktickej techniky Pedagogika, zameranej hlavne na prezentáciu učebníc, najmodernejších školských pomôcok a vzdelávacích softvérov.
Bibliotéka okrem stoviek najnovších, ale aj znovu vydaných knižných titulov prináša aj sprievodné programy ako sú prezentácie noviniek, divadelných predstavení pre najmenších, autorské čítania, literárne a výtvarné dielne a tiež festival spoločenských hier nielen pre deti. Čitatelia sa na besedách majú možnosť stretnúť so svojimi obľúbenými autormi, ako napríklad s Danielom Hevierom, Petrou Nagyovou – Džerengovou, Jánom Štrasserom, Ľubomírom Feldekom, Jozefom Banášom alebo Evou Urbaníkovou.

Biblioteka 2013 1 Knižný veľtrh Bibliotéka 2013

Pre kulinárov bude určite lákadlom aj pódium „čítame s chuťou“, kde sa predvedú autori kuchárskych kníh a navaria podľa svojich najnovších receptov. Určite ste už počuli o knihách v elektronickej podobe, alebo e-knihách. Pre tých, ktorí podľahli tejto novinke ponúkajú vydavatelia množstvo knižných titulov a možnosť vytvorenia si vlastnej virtuálnej knižnice.
Na svoje si príde každá veková kategória a zaručujeme Vám, že neodídete s prázdnymi rukami.

Biblioteka 2013 2 Knižný veľtrh Bibliotéka 2013

Tiež môžete navštíviť:
- medzinárodnú výstavu hodín a šperkov HODINY A KLENOTY (15. – 17. 11.)
- výstavu minerálov, drahých kameňov a fosílií MINERÁLY (15. – 17. 11.)

Biblioteka 2013 3 Knižný veľtrh Bibliotéka 2013

Biblioteka 2013 4 Knižný veľtrh Bibliotéka 2013

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Spam protection by WP Captcha-Free

Online filmy zadarmo Mp3 na stiahnutie