Kam v Bratislave tento víkend? Možnosti sú rôzne

O dva dni tu máme víkend a hoci nič nenasvedčuje tomu, že by bolo cez víkend krásne, mali by sme si už teraz naplánovať, ako víkend prežijeme. Škoda by bolo len tak doma, tak skúste niektorý z našich tipov, na ktorých sa budeme snažiť objaviť sa aj my. Cez víkend sa koná ešte stále autosalón v Inchebe. Pozrieť si teda nové modely automobiliek, nie len tých európskych značiek sa oplatí nie len milovníkom štvorkolesových tátošov, ale napríklad aj tým, čo plánujú kúpu motorového vozidla. Tipov tam získajú dosť.
V sobotu tiež od 9:00 je možné navštíviť akciu Dňa otvorených dverí primátora v Primaciálnom paláci, kde sa tak často zas dostať nedá. Deň otvorených dverí má napríklad aj Botanická záhrada ale aj zoologická záhrada.
Od 10:00 sa koná deň otvorených dverí divadla P.O Hviezdoslava ale aj prebieha slávnostné otvorenie turistickej sezóny a symbolické odpečatenie mestských brán.

O 14:00 si zájdite do River Parku s deťmi, kde bude pripravený bohatý Veľkonočný program, malá ZOO a viacero druhov zábavy pre deti. V priebehu dňa sa v hlavnom meste odohrá aj muzikálové predstavenie Čarodejníka z krajiny Oz v divadle na Novej scéne. Fanúšikovia Lucie Bílej by si nemali nechať ujsť koncert českej slávice s názvom Happy Birthday koncert Lucie Bílá vo veľkej sále Istropolisu.

Ak sa však pozriete na programy vašich obľúbených divadiel, nájdete ešte ďaleko viac zaujímavých vystúpení, ako aj programy kín. Víkend teda istotne nepreležte doma, začína jar a treba sa rozhýbať, prípadne využiť šancu a navštíviť miesta, na ktoré sa každý deň dostať nedá.