Hotel s rodinnou atmosférou – Hotel Premium****

Hotel Premium-prvý hotel, v ktorom som sa cítil ako doma! Ba dokonca lepšie, pretože všetko bolo čisté, upratané a nemusel som sa o nič starať. Po vstupe do hotela ma uvítal veľmi príjemný a veselý personál. Registrácia netrvala dlho a po prijatí kľúču som už nastupoval do výťahu. Keď som otvoril dvere do izby prekvapili ma hrejivé farby stien a maškrta, ktorá ma čakala na posteli.

V novom (päťročnom) hoteli je k dispozícii celkom 42 elegantne zariadených izieb, z toho 3 apartmány. Vybrať si môžete z izieb s rozdelenými a takisto spojenými posteľami. Na izbách sa nachádza televízor, telefón, vysokorýchlostné pripojenie na internet (káblové, ale aj wi-fi), odkladacia skriňa, stôl, stoličky, trezor a minibar (chladnička), ktorú Vám radi na požiadanie z ponuky priloženého menu naplnia. Po vstupe do izby uvidíte ďalšie dvere, za ktorými sa skrýva oddelená toaleta od priestrannej kúpeľne s vaňou alebo sprchou. Kúpeľňa je vybavená fénom, uterákmi, tekutými mydlami, ba ešte aj vatovými tyčinkami do uší. Izby sú vybavené klimatizáciou, ktorú môžete bez váhania bezplatne využiť. Na požiadanie Vám poskytnú i fajčiarsku izbu.

Po telefonickej objednávke mi ochotný personál v priebehu pár minút priniesol moje nápoje na izbu.

V hoteli je non stop (24 hodín) sprístupnené privátne relax centrum, ktoré Vám poskytne uvoľnenie pre telo a myseľ po namáhavom dni. Relaxujete v pohodlí a súkromí s Vašimi priateľmi (max. 6 osôb). Wellness centrum umožňuje využiť tureckú (parnú) saunu, fínsku (suchú) saunu, vírivku pre 2 osoby a odpočinkovú miestnosť. Nachádza sa tu i masérska miestnosť, v ktorej môžete vyskúšať rôzne druhy masáží od profesionálnych masérov. V tomto centre si takisto môžete telefonicky objednať (telefón je umiestnený v odpočinkovej miestnosti) nápoje a jedlo, ktoré Vám v krátkom čase bezproblémovo doručí hotelový personál. Samozrejme, osušku, župan, plachtu a papuče máte zdarma k dispozícii. Ak máte chuť si zacvičiť, hotel zabezpečuje vstup do fitness centra v neďalekom novootvorenom štúdiu Fitinn.

Atmosféra v reštaurácii je vynikajúca, v úzadí hrá príjemná hudba, na stoloch sú horiace sviečky, všetko je mimoriadne čisté a komfortné. I tu môžete využiť wi-fi signál na pripojenie k internetu. V noblesnom prostredí servírujú jedlá nového šéfkuchára Róberta Krištofa. Je to talentovaný perfekcionista, ktorý svoje kuchárske umenie vyjadruje cez jedlo. Raňajky sú v podobe bohatých švédskych stolov. Na obed a večeru si môžete vybrať zo širokej ponuky rýb, diviny, či iných druhov kvalitných potravín.

Hotel Premium takisto okrem reštaurácie pre organizovanie malých rodinných, či firemných osláv, kongresov a akcií ponúka aj 2 plne klimatizované konferenčné sály s modernou zvukovou technikou. Hotel ponúka data-video projektor s plátnom, spätný a diapozitívny projektor a ozvučenie miestnosti s mikrofónmi.

Hotel je vybudovaný vo výbornej lokalite. Má výhodu blízkosti Bajkalskej ulice, na ktorej sa nachádzajú autobusové a trolejbusové spoje do centra mesta. Iba 2 minúty od hotela je vzdialený hypermarket – Billa. Necelé 2 km od hotela môžete navštíviť obchodno-zábavné centrum Polus City Center, v ktorom máte možnosť okrem nakupovania, pozrieť si film v jednej z ôsmich kinosál. Neďaleko (850m) od hotela sa rozprestiera novo zrekonštruovaný zimný štadión Ondreja Nepelu. Národné tenisové centrum je vzdialené len 1,2 km. Výborná kultúrno-spoločenská, oddychová a športová lokalita v okolí Štrkoveckého jazera začína 500 metrov od hotela. Je to výborné prostredie na romantické prechádzky, ako aj beh po antukovej bežeckej dráhe. Ak sem prídete s deťmi, určite sa nebudete nudiť. Pri jazere je postavené ihrisko s preliezačkami a detskými atrakciami.

Hotel disponuje parkovacími miestami pred hotelom, na hotelovom dvore a garáži.

V hoteli sa často konajú rôzne akcie. Napríklad každý deň v reštaurácii od 15:00 do 18:00 sa organizuje „Tea Time“, kde si môžu ubytovaní hostia posedieť, porozprávať sa a pritom piť teplý čaj alebo kávu so zákuskom grátis!

Hotelový personál bol veľmi ochotný, robili všetko preto, aby som bol spokojný. Mal som pocit, že ak by som si vypýtal i „modré z neba“ robili by všetko preto, aby som odchádzal šťastný. Zamestnanci, čašníci, personál bol nezvykle ľudský, čo nemôžem povedať o ostatných hoteloch. V žiadnom inom hoteli v Bratislave sa nikto nezaujímal ako sa mám, či som so všetkým spokojný…(niekedy to môže byť aj otravné), ale v tomto hoteli to bolo o niečom inom. Hotelový tím sa nezaujímal iba o to, či svoju prácu vykonal dobre, ale svojou prítomnosťou robil celý môj pobyt dokonalý. Hotel som vnímal ako útulný priestor s neopakovateľnou atmosférou.

Tento hotel s familiárnou atmosférou odporúčam každému! Ja osobne ho ešte niekedy navštívim.

Kontakt:
Hotel Premium ****