Fotky z včerajšieho pochodu a dojímavé video pre Jána a Martinu

Odhadované počty sa naplnili a v Bratislave sa stretlo viac ako 25 000 ľudí na pochode za Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú. Na celom Slovensku a svete boli oveľa vyššie počty, aké predpokladali. Ľudia sa stretli a zhromaždili na viacerých miestach sveta: Mníchov, Luxemburg, Paríž, Londýn, New York, Auckland, Budapešť (stretnú sa 4.3.), Praha, Brno, Liberec. O pochode písalo viacero svetových médií: BBC, NOS.nl, Washingtonpost, News.sky.

Taktiež vznikla aj petícia, ktorá sa pošle Európskemu Parlamentu na zaslanie nezávislého kriminálneho tímu, na  vyšetrenie vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Na sociálnych sieťach sa používa #allforjan.

Pokiaľ máte fotky z včerajšieho pochodu, pošlite nám ich na mail: redakcia(zavináč)bratislava-mesto.eu a radi ich uverejníme.

Keď umierajú nevinní, občania musia do ulíc. Tí, ktorí sú doma, aj tí, ktorí sú v zahraničí. Všetkým nám záleží na tom, aby Slovenská republika bola právnym štátom, bezpečným a dobrým pre život. Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú sme si v Prahe pripomenuli v pondelok na Václavskom námestí a v piatok pred budovou Veľvyslanectva SR. Česť ich pamiatke, poučenie nám všetkým!

Zveřejnil(a) srdcomdoma dne Pátek 2. březen 2018

Dojímavé video pre Janka a Martinku od Taliana Luca Ruggenenti-ho.

Fotky zo včerajšieho pochodu:

allforjan

Pochod-za-Jana-Kuciaka